25 N – Día Internacional da Eliminación da Violencia contra as Mulleres

Delegacións da FGA


A Coruña

Complexo Deportivo de Elviña
Avenida de Glasgow, 13
15008 A Coruña
Ver en Google Maps

+34 981 291 683
acoruna@atletismo.gal

Presidente
Isidoro Hornillos Baz
Secretaria Xeral
María Dolores Rojas Suárez
Directora Técnica
María Dolores González Fernández
Delegada de Xuíces
Rocío López Scmidt

Ferrol

Pista Polideportiva A Malata
A Malata Serantes
15405 Ferrol
Ver en Google Maps

+34 981 370 600
ferrol@atletismo.gal

Delegado
Paulino Catelle Rozas
Secretaria
Eva Martínez Landeira
Delegada de Xuíces
Begoña Rodríguez Quintía

Lugo

Estadio de Atletismo Gregorio Pérez Rivera
Avda. Filarmónica Lucense, 3 – Edif. Municipal
27002 Lugo
Ver en Google Maps

+34 982 251 999
lugo@atletismo.gal

Delegado
José Manuel Peña Rodríguez
Delegada de Xuíces
Estela Fernández Sánchez

Ourense

Estadio de O Couto – Locais Federacións Deportivas
Rúa Carlos Maside, s/n – Local 2
32002 Ourense
Ver en Google Maps

+34 988 245 353
ourense@atletismo.gal

Delegado
Manuel Blanco Sabucedo
Secretario – Director Técnico
Ángel Fidalgo Vázquez
Delegada de Xuíces
Yolanda Pavón Llamas

Pontevedra

Estadio da Xuventude – Centro Galego de Tecnificación Deportiva
Rúa Fernando Olmedo, 1
36002 Pontevedra
Ver en Google Maps

+34 986 864 522
pontevedra@atletismo.gal

Delegado
David Ferrer Fernández
Delegada de Xuíces
Berta Bretal Cancelas

Santiago

Estadio da Universidade
Avenida Novoa Santos, s/n
15706 Santiago de Compostela
Ver en Google Maps

+34 981 192 331
santiago@atletismo.gal

Delegado
Iván Pablo Sanmartín Carreira
Secretario
Vicente Manuel Sánchez Pérez
Director Técnico
Jesús Silva Pérez
Delegado de Xuíces
Rogelio Santos Laíño

Valdeorras

Estadio de Calabagueiros
Rúa Río Mariñán, s/n
32300 O Barco de Valdeorras
Ver en Google Maps

+34 988 320 789
valdeorras@atletismo.gal

Delegado
Manuel Rodríguez Teijeiro
Director Técnico
Agustín González Ruíz
Delegada de Xuíces
Montserrat Barrio Rodríguez

Vigo

Casa do Deporte
Rúa Fotógrafo Luis Ksado, 17 – Oficina 21
36209 Vigo
Ver en Google Maps

+34 986 221 500
vigo@atletismo.gal

Delegado
Miguel Martínez Larrea
Secretaria
Mar García López
Director Técnico
Óscar Fernández Villar