25 N – Día Internacional da Eliminación da Violencia contra as Mulleres

Homes

Data Tipo Lugar Competición Atleta Categoría Proba Serie Club Marca Medallas
03/08/1948 AL Londres Xogos Olímpicos MANUEL SUAREZ MOLEZUN Absoluta 110 m. valos 3.E3 15.9
08/09/1960 AL Roma Xogos Olímpicos CARLOS PEREZ ALONSO Absoluta 10.000 m. F.25 30.35.8
15/07/1961 AL Belluno Enc. Internacional LUIS MARTINEZ DURO Absoluta 3.000 m. Obs. 9.20.3
14/10/1964 AL Toquio Xogos Olímpicos ROGELIO RIVAS ABAL Absoluta 100 m. 8.E10 RCC 11.1
10/10/1968 AL México Xogos Olímpicos RAMON MAGARIÑOS DURO Absoluta 400 m. 5.E3 RCC 46.92
14/10/1968 AL México Xogos Olímpicos JAVIER ALVAREZ SALGADO Absoluta 3.000 m. Obs. 2EL RCC 9.0.74
15/10/1968 AL México Xogos Olímpicos JAVIER ALVAREZ SALGADO Absoluta 3.000 m. Obs. F.11 RCC 9.24.51
20/10/1968 AL México Xogos Olímpicos CARLOS PEREZ ALONSO Absoluta Maratón Retirado
16/10/1968 AL México Xogos Olímpicos JOSE L. MARTINEZ VAZQUEZ Absoluta Martelo Q18 SF 63.40
07/08/09/1968 AL Madrid Enc. Internacional MANUEL FERNANDEZ ALFONSO Absoluta Peso 2 RCC 14,36
09/10/08/1969 AL Lisboa Enc. Internacional MANUEL FERNANDEZ ALFOMSO Absoluta Peso 4 RCC 13,64
31/08/1972 AL Munich Xogos Olímpicos MANUEL C, GAYOSO DIAZ Absoluta 800 m. 3.E6 1.47.52
01/09/1972 AL Munich Xogos Olímpicos MANUEL C. GAYOSO DIAZ Absoluta 800 m. 4S3 1.47.73
07/09/1972 AL Munich Xogos Olímpicos JAVIER ALVAREZ SALGADO Absoluta 5.000 m. 4E2 RCC 13.38,6
10/09/1972 AL Munich Xogos Olímpicos JAVIER ALVAREZ SALGADO Absoluta 5.000 m. F.10 RCC 13.41.83
31/08/1972 AL Munich Xogos Olímpicos JAVIER ALVAREZ SALGADO Absoluta 10.000 m. 3EI RCC 28.08.58
03/09/1972 AL Munich Xogos Olímpicos JAVIER ALVAREZ SALGADO Absoluta 10.000 m. F.12 RCC 28.56.48
10/09/1972 AL Munich Xogos Olímpicos CARLOS PEREZ ALONSO Absoluta Maratón F.50 2.32.33.6
29/30/07/1979 AL Barcelona Enc. Internacional SANTIAGO FERRER MOREIRA Absoluta Décatlon
01/08/1980 AL Moscova Xogos Olímpicos ISIDORO HORNILLOS BAZ Absoluta 400 m. El8.6 RCD 47.45
01/08/1980 AL Moscova Xogos Olímpicos ISIDORO HORNILLOS BAZ Absoluta 4 x 400 m. EL1.6 RCD 3.09.6
28/09/1988 AL Seul Xogos Olímpicos ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta 5.000 m. 9EI 13.51.60
31/07/1992 AL Barcelona Xogos Olímpicos CARLOS ADAN ARIAS Absoluta 10.000 m. 11.E2 28.50.38
31/07/1992 AL Barcelona Xogos Olímpicos ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta 10.000 m. Retirado
31/07/1992 AL Barcelona Xogos Olímpicos CARLOS DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta 10.000 m. 15.E1 28.55.47
03/08/1992 AL Barcelona Xogos Olímpicos DAVID MARTINEZ VARELA Absoluta Disco F.9 60.16
07/08/1992 AL Barcelona Xogos Olímpicos JULIAN SOTELO MADRAZO Absoluta Xavelina F.10 75.34
22/02/1992 PC París Hexagonal ANDRES DIAZ DIAZ 800 m. F.3
26/03/1994 CT Budapest C. do Mundo CARLOS DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta F.27 35´58
26/03/1994 CT Budapest C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta F.64 36´33
26/03/1994 CT Budapest C. do Mundo CARLOS ADAN ARIAS Absoluta F.70 36´43
26/03/1994 CT Budapest C. do Mundo ALBERTO ALVAREZ FLORES Junior F.65
02/04/1994 CT Limerick C. do Mundo Universitario JOSE R. REY RODRIGUEZ Absoluta F.10 39´45
02/04/1994 CT Limerick C. do Mundo Universitario ELISARDO DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta F.23 40´20
02/04/1994 CT Limerick C. do Mundo Universitario CARLOS ADAN ARIAS Absoluta F.44 41´29
7/12/08/1994 AL Helsinki C. de Europa ANDRES DIAZ DIAZ Absoluto 800 m. Sr4.8 1´48″67
7/12/08/1994 AL Helsinki C. de Europa CARLOS ADAN ARIAS Absoluta 5.000 m. Sf1.5 13´40″39
7/12/08/1994 AL Helsinki C. de Europa CARLOS ADAN ARIAS Absoluta 13´39″36
7/12/08/1994 AL Helsinki C. de Europa CARLOS DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta 10.000 m. F.8 28´10″77
7/12/08/1994 AL Helsinki C. de Europa ELISARDO DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta 3.000 m. Obs. S1.10 8´38″16
10/12/1994 CT Almiwich Copa de Europa de Cros JOSE CARLOS ADAN ARIAS Absoluta F.4 28.06
10/12/1994 CT Almiwich Copa de Europa de Cros ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta F.13 28.22
10/12/1994 CT Almiwich Copa de Europa de Cros JOSE R. REY RODRIGUEZ Absoluta F.59 29.30
12/01/1995 CT Portugal Copa de Europa de Cros CARLOS DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta F.14 30.45
1995 CT Almiwich Copa de Europa de Cros ALEJANDRO GOMEZ CABRAL F.2 Prata
25/03/1995 CT Durham C. do Mundo de Cros CARLOS ADAN ARIAS Absoluta F.18
25/29/09/2000 AL Sidney Xogos Olímpicos ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta F.28
25/29/09/2000 AL Sidney Xogos Olímpicos ANDRES DIAZ DIAZ Junior F.36
11/03/1995 PC Barcelona C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 800 m. EL5.2 1´49″66
12/03/1995 PC Barcelona C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 800 m. Sf1.5 1´51″19
29/03/1995 Ruta Pekín C. do Mundo SANTIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 20 Km. Marcha F.35 1h25´19″
30/07/1995 AL Narbone Enc. Internacional JUAN BARBOSA DIAZ Martelo F.8 55,36
19/08/1995 AL San Sebastián Triangular RUS/POR/ESP ANDRES DIAZ DIAZ 800 m. F.1 1´49″80
19/08/1995 AL San Sebastián Triangular RUS/POR/ESP CARLOS ADAN ARIAS 5000 M.L. F.1 13´35″02
19/08/1995 AL San Sebastián Triangular RUS/POR/ESP JOSE M. ALMUDI CID Disco F.5 60,38
19/08/1995 AL San Sebastián Triangular RUS/POR/ESP JULIAN SOTELO MADRAZO Xavelina F.1 69,08
29/30/08/1995 AL Fukuoka Universiada ANDRES DIAZ DIAZ 800 m. Sf.2 1´48″86
29/30/08/1995 AL Fukuoka Universiada ANDRES DIAZ DIAZ 800 m. F.2 1´48″06
08/07/1995 AL Udine Enc. Internacional Junior DAVID POSADA GONZALEZ 3.000 m. Obs. F.4 9´18″19
29/30/08/1995 AL Fukuoka Universiada ANDRES DIAZ DIAZ Xavelina F.3 60,80
27/30/7/1995 AL Hungría C. Europa Junior JOSE A. RAMALLO REBOREDO 10.000 m. F.11 30´59″02
27/30/7/1995 AL Hungría C. Europa Junior DAVID POSADA GONZALEZ 3.000 m. Obs. F.8 9´18″41
04/13/08/1995 AL Goteborg C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ 800 m. Ser.C.3 1´48″00
04/13/08/1995 AL Goteborg C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL 10.000 m. Sf2.11 27´51″64
04/13/08/1995 AL Goteborg C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL 10.000 m. F.16 27´59″38
28/07/1996 AL Atlanta Xogos Olímpicos ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 800 m. EL3.4 1.47.86
1996 AL Atlanta Xogos Olímpicos ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta 10.000 m.
1996 AL Atlanta Xogos Olímpicos CARLOS DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta 10.000 m.
1996 AL Atlanta Xogos Olímpicos ELISARDO DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta 3.000 m. Obs.
1996 AL Atlanta Xogos Olímpicos DAVID MARTINEZ VARELA Absoluta Disco
15/12/1996 CT Charleroi C. de Europa ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta Cros F.12 33´59
15/12/1996 CT Charleroi C. de Europa JOSE C.ADAN ARIAS Absoluta Cros F.18 34´16
15/12/1996 CT Charleroi C. de Europa CARLOS DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta Cros F.19 36´15
23/03/1997 CT Turín C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta Cros F.39 37´07
23/03/1997 CT Turín C. do Mundo JOSE C. ADAN ARIAS Absoluta Cros F.78 37´38
23/03/1997 CT Turín C. do Mundo JOSE A. BASTOS DASILVA Junior Cros F.54 27´03
31/01/1999 CT Lisboa C. de Europa ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta F.2 30´35 Prata
31/01/1999 CT Lisboa C. de Europa CARLOS DE LA TORRE ALLARIZ Absoluta F.7 31´00
31/01/1999 CT Lisboa C. de Europa JOSE R. REY RODRIGUEZ Absoluta F.10 31´04
5//03/1999 PC Maebashi C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. SF1.4 3´42″58
5//03/1999 PC Maebashi C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ 1.500 m. F.3 3´34″46 Bronce
27/03/1999 CT Belfast C. do Mundo CARLOS ADAN ARIAS Absoluta F.28 41´25
27/03/1999 CT Belfast C. do Mundo PEDRO NIMO DEL ORO Junior F.32 28´16
10/04/1999 AL Barakaldo Challenge Europeo CARLOS ADAN ARIAS Absoluta 10.000 m. F.14 28´19″70
10/04/1999 AL Barakaldo Challenge Europeo PEDRO NIMO DEL ORO Absoluta 10.000 m. FB.14 29´27″25
6/06/1999 AL A Coruña Enc. Internacional Lanzamentos RAIMUNDO FERNANDEZ FERNANDEZ Absoluta Xavelina F.1 70,58 Ouro
17/07/1999 AL Bydgoscz C. do Mundo Xuvenil DAVID DAVILA CASAL Xuvenil 3.000 m. F.20 8´52″31
18/07/1999 AL Hexam Enc. Internacional ENG/FR/ESP GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.1 71,27 Ouro
24/07/1999 AL Albertville Enc. Internacional FRA/ESP/ITA GILBERTO ALVAREZ CARNERO 2.000 m. Obs. F.5 5´49″18
24/07/1999 AL Albertville Enc. Internacional FRA/ESP/ITA DAVID FERNANDEZ LEMOS Disco F.5 44,53
29/31/07/1999 AL Goteborg Copa Europa Sub23 JORGE SILVA CRESPO 20 Km.M. F.5 1h26´26″
29/31/07/1999 AL Goteborg Copa Europa Sub23 GUSTAVO DACAL MARTINEZ Xavelina F.11 67,23
5/6/08/1999 AL Riga C. de Europa Junior PEDRO NIMO DEL ORO Junior 10.000 m. F.8 30´22″44
5/6/08/1999 AL Riga C. de Europa Junior ALBERTO ALVAREZ CARNERO Junior 3.000 m. Obs. SF1.8 9´05″23
5/6/08/1999 AL Riga C. de Europa Junior DAVID GOMEZ MARTINEZ Junior Décatlon F.5 7.323
21/28/08/1999 AL Sevilla C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. EL3.3 3´37″68
21/28/08/1999 AL Sevilla C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. SF2.2 3´36″33
21/28/08/1999 AL Sevilla C. do Mundo ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. F.5 3´31″83
21/28/08/1999 AL Sevilla C. do Mundo SANTIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 50 Km.M. F.27 4h11´30″
21/28/08/1999 AL Sevilla C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta Maratón F.40 2h26″40
29/09/2000 AL Sidney Xogos Olímpicos ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. F.7 3.37.27
18/03/2000 CT Vilamoura C. do Mundo JESUS DE LA FUENTE FERNANDEZ Absoluta Cros Curto F.34 CDU
18/03/2000 CT Vilamoura C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta F.40 Adidas
18/03/2000 CT Vilamoura C. do Mundo SANTIAGO CURTO FENTE Junior F.126 LUC
25/03/2000 CT Jena – GER C. do Mundo Universitario ALBERTO ALVAREZ FLORES Absoluta F.16
25/03/2000 CT Jena – GER C. do Mundo Universitario SANTIAGO CURTO FENTE Absoluta F.125
19/02/2000 PC Valencia Enc. Internacional ITA/POL/ESP ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. F.1 3´38″71
19/02/2000 PC Valencia Enc. Internacional ITA/POL/ESP JESUS DE LA FUENTE FERNANDEZ Absoluta 3.000 m. F.6 8´13″09
25/02/2000 PC Gante C. de Europa JESUS DE LA FUENTE FERNANDEZ Absoluta 3.000 m. SF1.2 7´57″19
25/02/2000 PC Gante C. de Europa JESUS DE LA FUENTE FERNANDEZ Absoluta 3.000 m. F.8 7´59″60
25/02/2000 PC Gante C. de Europa ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 3000 m. SF2.4 7´55″46
25/02/2000 PC Gante C. de Europa ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 3.000 m. F.5 7´53″97
25/29/09/2000 AL Sidney Xogos Olímpicos ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. EL3.3 3´38″54
25/29/09/2000 AL Sidney Xogos Olímpicos ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. SF2.6 3´38″41
25/29/09/2000 AL Sidney Xogos Olímpicos ANDRES DIAZ DIAZ Absoluta 1.500 m. F.7 3´37″27
18/19/10/2000 AL Chile C. do Mundo Junior DAVID GOMEZ MARTINEZ Junior Décatlon F.2 7.772 Prata
20/21/05/2000 AL Río Iberoamericano MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 1.500 m. F.6 3´45″60
28/06/2000 AL Lisboa Enc. Internacional ESP/POR GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.4 68,80
30/07/2000 AL San Juan Luz Enc. Internacional  FRA/ESP/GER/CZE – Xuvenil JAVIER MORO SOTELO Xuvenil Disco F.7 48.18
23/04/2000 Ruta Leammington Enc. Internacional Marcha JORGE I. SILVA CRESPO Absoluta 20 Km. M. F.12 PAB 1h23´”52
12/13/07/2001 AL Amsterdam C. de Europa Sub23 DAVID GOMEZ MARTINEZ Promesa Décatlon F.6
13/07/2001 AL Amsterdam Cto. Europa SUB´23 DAVID GOMEZ MARTINEZ Promesa 4×400 m. Sf.1
12/07/2001 AL Amsterdam C. de Europa Sub23 ADRIAN PENA REY Promesa 3.000 m. Obs. Sf.9
01/03/2003 AL Italia Challenge Europa Lanzamentos GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.10 73,90
18/05/2003 Ruta Cheboksray Copa de Europa Marcha SANTIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 50 Km. M F.4 3.52.57
10/07/2003 AL Carolina C. do Mundo Xuvenil ISAAC VICENTA LANDIN Xuvenil Martelo CLF.6 61.74
10/07/2003 AL Carolina C. do Mundo Xuvenil ISAAC VICENTA LANDIN Xuvenil Martelo F.11 59,17
18/07/2003 AL Bygdoscy C. de Europa Sub23 DAVID GOMEZ MARTINEZ Promesa Décatlon F.6 7.560
24/07/2003 AL Tampere C. de Europa Junior ALEJANDRO FERNANDEZ RIVERA Junior 10.000 m. F.4 29.46.90
25/08/2003 AL Daegu Universiada JORGE I. SILVA CRESPO Absoluta 20 Km. M. F.6 1.40.55
30/08/2003 AL París C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta Maratón Retirado
27/08/2004 AL Atenas Xogos Olímpicos SATIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 50 Km. M. F.8 3.49.48.
23/24/08/2004 AL Atenas Xogos Olímpicos DAVID GOMEZ MARTINEZ Absoluta Décatlon F.22 7.865
07/07/2004 AL Lisboa Enc. Internacional MARTIN BREA OZORES Absoluta Disco F.4 51,74
12/12/2004 CT Seebad – GER C. de Europa ALEJANDRO FERNANDEZ RIVERA Junior Cros F.19 OAAP
12/12/2004 CT Seebad – GER C. de Europa CARLOS VILLAMOR CASTIÑERAS Junior Cros F.70 LUC
12/03/2005 AL Mersin – TUR V Copa de Europa Lanzamentos GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina 4B Chapín 71,77
19/03/2005 CT Saint – Etienne / Saint Galmier C. do Mundo IVAN IGLESIAS CARBALLO Junior Cros F.69 CDU 27.11
20/03/2005 CT Saint -Etienne / Saint Galmier C. do Mundo ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta Cros F.66 Castellón 38.52
02/04/2005 AL Barakaldo C. de Europa 10.000 m. ALEJANDRO GOMEZ CABRAL Absoluta 10.000 m. Retirado Castellón
19/06/2005 AL Florencia Copa de Europa GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.6 Chapín 74.29
29/06/2005 AL Almería Xogos Mediterráneos GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.5 Chapín 69.09
02/07/2005 AL Almería Xogos Mediterráneos MANUEL PENAS BANCO Absoluta 5.000 m. F.6 Chapín 13.53.33
03/07/2005 AL Bydgoszcz 23 Copa de Europa Combinadas DAVID GOMEZ MARTINEZ Absoluta Décatlon F.3 RCC 7.698 Bronce
06/07/2005 AL Jaén Enc. Internacional ESP/POR VICTOR GALLEGO BERNADEZ Junior Disco F.1 SGP 49.63 Ouro
06/07/2005 AL Jaén Enc. Internacional ESP/POR ISAAC VICENTE LANDIN Junior Martelo F.1 RCC 66.37 Ouro
06/07/2005 AL Jaén Enc. Internacional ESP/POR GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.1 Chapín 72.78 Ouro
06/07/2005 AL Jaén Enc. Internacional ESP/POR JOSE M. VILA CEDRON Junior Xavelina F.1 EAL 64.84 Ouro
15/07/2005 AL Marraquech C. do Mundo Xuvenil JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Xuvenil Triplo 11QB OAAP 14.64
21/07/2005 AL Kaunas C. de Europa Junior JOSE M. VILA CEDRON Junior Xavelina 6QB EAL 64.08
22/07/2005 AL Kaunas C. de Europa Junior GONZALO PORTO PAZOS Junior 800 m. 5E1 RCC 1.52.79
22/07/2005 AL Kaunas C. de Europa Junior VICTOR GALLEGO BERNARDEZ Junior Disco 7QA SGP 50.20
23/07/2005 AL Kaunas C. de Europa Junior VICTOR GALLEGO BERNARDEZ Junior Disco F.12 SGP 49.07
23/07/2005 AL Kaunas C. de Europa Junior ISAAC VIVENTE LANDIN Junior Martelo 7QA RCC 66.64
06/08/2005 AL Marsella Enc. Internacional Junior GONZALO PORTO PAZOS Junior 800 m. F.4 RCC 1.53.33
06/08/2005 AL Marsella Enc. Internacional Junior VICTOR GALLEG BERNARDEZ Junior Disco F.3 SGP 51.16 Bronce
06/08/2005 AL Marsella Enc. Internacional Junior ISAAC VICENTE LANDIN Junior Martelo F.1 RCC 67.80 Ouro
07/08/2005 AL Marsella Enc. Internacional Junior JOSE M. VILA CEDRON Junior Xavelina F.1 EAL 65.82 Ouro
07/08/2005 AL Marsella Enc. Internacional Junior LUIS F. MORO MORO Junior Pértega F.3 ADAS 4.70 Bronce
03/09/2005 AL París Decanation GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.5 Chapín 72.91
11/03/2006 AL Francia Enc. Internacional ISAAC VICENTE LANDIN Junior Martelo F.4 RCC 66.22
18/03/2006 AL Tel Aviv Copa de Europa Lanzamentos GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.4 Chapín 73.37
02/04/2006 CT Fukuoka C. do Mundo JUAN POUSA FIRVIDA Junior Cros F.78 OAAP
2006 CT Riccione C. do Mundo Escolar JOSE M. RODRIGUEZ DEAN Xuvenil Cros F.9 PDS
29/06/2006 AL Malága Copa de Europa GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.7 Chapín 72.20
2006 AL Tesalónica ISF Gimnasiada JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Xuvenil Triplo CLSB.2 OAAP 14.99
2006 AL Tesalónica ISF Gimnasiada JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Xuvenil Triplo F.2 OAAP 15.59 Prata
2006 AL Tesalónica ISF Gimnasiada SANTIAGO FERRER ALONSO Xuvenil Pértega F.5 SGP 4.40
02/07/2006 AL Arles Copa de Europa Combinadas DAVID GOMEZ MARTINEZ Xuvenil Décatlon F.15 RCC 7480
26/28/05/2006 AL Ponce XII Xogos Iberoamericanos VICTOR RIOBOO VILLANUEVA Absoluta 1.500 m. F.2 Jandía 3.47.37 Prata
26/28/05/2006 AL Ponce XII Xogos Iberoamericanos DAVID GOMEZ MARTINEZ Absoluta Décatlon F.2 RCC 7.400 Prata
14/05/2006 Ruta A Coruña C. do Mundo Marcha JORGE I. SILVA CRESPO Absoluta 50 Km. M. F.44 OAAP 4.16.34
13/07/2007 AL Ostrava C. do Mundo Xuvenil SANTIAGO FERRER ALONSO Xuvenil Pértega Q7 SGP 4.45
10/12/2006 CT San Giorgio Legnano C. de Europa Sub23 IVAN IGLESIAS CARBALLO Promesa Cros F.32 CDU 24.03
10/12/2006 CT San Giorgio Legnano C. de Europa Junior JUAN POUSA FIRVIDA Junior Cros F.21 OAAP 17.35
15/07/2007 AL Ostrava C. do Mundo Xuvenil SANTIAGO FERRER ALONSO Xuvenil Pértega F.9 SGP 4.60
29/07/2006 AL Pilsen Enc. Internacional Sub23 DARIO VAZQUEZ PEREZ Sub23 400 m. F.3 OAAP 47.80 Bronce
29/07/2006 AL Pilsen Enc. Internacional Sub23 DARIO VAZQUEZ PEREZ Sub23 4×400 m. F.2 OAAP 3.10.37 Prata
29/07/2006 AL Pilsen Enc. Internacional Sub23 JOSE M. VILA CEDRON Sub23 Xavelina F.35 Jandía 65.02
06/08/2006 AL Túnez Enc. Internacional Junior LUIS F. MORO MORO Junior Pértega F.2 ADAS 5.00 Prata
05/08/2006 AL Túnez Enc. Internacional Junior ISAAC VICENTE LANDIN Junior Martelo F.4 RCC 60.34
17/08/2006 AL Pekín C. do Mundo Junior LUIS F. MORO MORO Junior Pértega 11.QA ADAS 5.00
16/08/2006 AL Pekín C. do Mundo Juinor ISAAC VICENTE LANDIN Junior Martelo 9.QA RCC 64.62
23/08/2006 AL París Decanation LUIS F. MORO MORO Junior Pértega F.6 ADAS 5.20
27/28/02/2007 PC Zaragoza Enc. Internacional ALVARO CONTRERAS POLIN Absoluta Héptatlon F.1 RCC 5.773 Ouro
24/25/02/2007 PC Lee Valley Enc. Internacional Combinadas JAVIER ROSALES LOBEIRAS Junior Héptatlon Retirado SGP
10/03/2007 AL San Javier Enc. Internacional Junior MANUEL URIZ CORRAL Junior Xavelina F.11 EAL 51.24
23/03/2007 PC Helsinki C. de Europa Veteranos CARLOS ANECHINA PEREZ A. M55 60 m. SF2.3 ADAS 7.97
24/03/2007 PC Helsinki C. de Europa Veteranos MANUEL ROSALES TOUZA M70 1.500 m. F.6 AVG 5.53.58
23/03/2007 PC Helsinki C. de Europa Veteranos CARLOS ANECHINA PEREZ A. M55 60 m. F.4 ADAS 7.,84
20/05/2007 Ruta Leamington Copa de Europa SANTIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 50 Km. M. F.7 OAAP 3.46.56
24/06/2007 AL Veasa Copa de Europa GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.5 Chapín 71.50
07/08/07/2007 AL Tallin Copa de Europa Combinadas ALVARO CONTRERAS POLIN Absoluta Décatlon F.17 RCC 7.420
11/07/2007 AL Hengelo Copa de Europa Junior JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Junior Triplo Q1 OAAP 15.75
13/07/2007 AL Debrecen C. de Europa Sub23 LUIS F. MORO MORO Promesa Pértega Q7 ADAS 4.95
21/07/2007 AL Hengelo Copa de Europa Junior JOSE A. PALMANES MARTINEZ Junior Triplo F.11 OAAP 15.31
04/06/2007 AL Florencia Enc. Internacional Junior JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Junior Triplo F.2 OAAP 15.80 Prata
Agosto 2007 AL Brasil C. do Mundo Cegos MAXIMILIANO RODRIGUEZ MAGI Junior 200 m. F.1 SFL Ouro
Agosto 2007 AL Brasil C. do Mundo Cegos MAXIMILIANO RODRIGUEZ MAGI Junior 100 m. F.4 SFL
03/08/2007 AL Florencia Enc. Internacional Junior JEAN MARIE OKUTU Junior Lonxitude F.3 SGP 7.01 Bronce
31/08/2007 AL Osaka C. do Mundo SANTIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 50 Km. M. Retirado OAAP
08/09/2007 AL París Decanation LUIS F. MORO MORO Promesa Pértega F.7 ADAS 5.00
21-22/08/2008 AL Pekín Xogos Olímpicos DAVID GOMEZ MARTINEZ Absoluto Décatlon F.25 RCC 6.876 P.
23/08/2008 AL Pekín Xogos Olímpicos SANTIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 50 Km. M. F.26 OAAP 3.59.41
02-03-/02/2008 PC Sheffield Enc. Internacional ALVARO CONTRERAS POLIN Absoluta Héptatlon F.5 RCC 5.499 P. *
27-28/06/2008 AL Hengelo Copa de Europa Combinadas DAVID GOMEZ MARTINEZ Absoluta Décatlon F.14 RCC 7.578 P.
27-28/06/2008 AL Hengelo Copa de Europa Combinadas ALVARO CONTRERAS POLIN Absoluta Décatlon F.23 RCC 7.087 P. *
10/06/2008 AL Bydgoscz C. do Mundo Junior JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Junior Triplo Clas. 6 OAAP 15,58
11/06/2008 AL Bydgoscz C. do Mundo Junior JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Junior Triplo F.7 OAAP 15,63
13/06/2008 AL Iquique Iberoamericano VICTOR RIOBO VILLANUEVA Absoluta 800 m. SF.1 Jandía 1.50.65
14/06/2008 AL Iquique Iberoamericano VICTOR RIOBO VILLANUEVA Absoluta 800 m. F.7 Jandía 1.49.93
14/06/2008 AL Chiuro Enc. Internacional DENIS GALAN CAMBON Xuvenil 110 m.v. F.5 RZC 14.25
14/06/2008 AL Chiuro Enc. Internacional BORJA BARBEITO GOMEZ Xuvenil Xavelina F.2 Silva 60,84
14/06/2008 AL Chiuro Enc. Internacional PABLO DENIS SANROMAN Xuvenil Martelo F.6 SAM 57,73
02/08/2008 AL Lingoslheim Enc. Internacional ISAAC VICENTE LANDIN Promesa Martelo F.1 Maratón 68,01
02/08/2008 AL Lingoslheim Enc. Internacional VICTOR GALLEGO BERNARDEZ Promesa Peso F.6 SGP 14,03
02/08/2008 AL Lingoslheim Enc. Internacional VICTOR GALLEGO BERNARDEZ Promesa Disco F.3 SGP 42,30
02/08/2008 AL Lingoslheim Enc. Internacional JUAN POUSA FIRVIDA Promesa 3.000 m. Obs. F.2 OAAP 8.53.19
03/08/2008 AL Rabat Enc. Internacional JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Junior Triplo F.2 OAAP 15,88
03/08/2008 AL Rabat Enc. Internacional MANUEL URIZ CORRAL Junior Xavelina F.7 EAL 54,19
06/08/2008 AL Francia VICTOR GALLEGO BERNARDEZ Promesa Disco
21/09/2008 Ruta Murcia Final Challenge Marcha JORGE I. SILVA CRESPO Absoluta 20 Km. M. F.13 OAAP 1.33.31
31/01-01/02/2009 PC Zaragoza Enc. Internacional ALVARO CONTRERAS POLIN Absoluta Héptatlon F.7 RCC 5.454 *
28/03/2009 CT Amman C. do Mundo MANUEL A. PENAS BLANCO Absoluta Cros F.67 Chapín
02/07/2009 AL Pescara Xogos do Mediterráneo VICTOR RIOBO VILLANUEVA Absoluta 1.500 m. F.7 Jandía 3.42.55
24/05/2009 Ruta Metz C. de Europa Marcha SANTIAGO PEREZ ALONSO Absoluta 50 Km. M. F.16 OAAP 4.08.17
14/03/2009 AL Los Realejos C. de Europa Lanzamentos GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.11 SGP 67,86
15/03/2009 AL Los Realejos ISAAC VICENTE LANDIN Absoluta Martelo F.7 Maratón 66,96
06/06/2009 AL Ribeira Brava C. de Europa 10.000 m. MANUELA. PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. F.5 Chapín 28.25.10
16/07/2009 AL Kaunas C. de Europa Sub23 JEAN MARIE OKUTU Promesa Lonxitude Cls7 SGP 7,68
17/07/2009 AL Kaunas C. de Europa Sub23 JEAN MARIE OKUTU Promesa Lonxitude 7 SGP 7,78
18/07/2009 AL Kaunas C. de Europa Sub23 ISAAC VICENTE LANDIN Promesa Martelo Cls.10 Maratón 64,29
18/07/2009 AL Kaunas C. de Europa Sub23 JOSE A. PALOMANES MARTINEZ Promesa Triplo Cls.7 OAAP 15,72
17/08/2009 AL Berlín C. do Mundo MANUEL A. PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. Chapín Retirado
22/08/2009 AL Berlín C. do Mundo PEDRO NIMO DEL ORO Absoluta Maratón F.67 Asefican 2.36.39
09/09/2009 AL París Decanation JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude F.5 SGP 7,38
07-08/03/2009 PC Cardiff Enc. Internacional SANTIAGO FERRER ALONSO Junior Héptatlon F.11 SGP 4.782 p.
11/04/2010 CT Canadá C. do Mundo Universitario CARLOS VILLAMOR CASTIÑLEIRA Absoluta Cros F.29 SGP
31/02/2010 PC Apeddoom Enc. Internacional Combinadas ALVARO CONTRERAS POLIN Absoluta Héptatlon F.14 RCC 5293 P.
21/’3/2010 AL Arles Copa de Europa Lanzamentos ISAAC VICENTE LANDIN Absoluta Martelo F.8 Maratón 64,58
27/07/2010 AL Barcelona C. de Europa MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. Retirado Chapín
05/06/2010 AL Marsella C. de Europa 10.000 m. MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. F.21 Chapín 29.25.56
22/07/2010 AL Moncton C. do Mundo Junior BORJA BARBEITO GOMEZ Junior Xavelina GB 11 Silva 63,69
05/06/2010 AL San Fernando Iberoamericano ISAAC VICENTE LANDIN Absoluta Martelo F.5 Maratón 66,76
06/06/2010 AL San Fernando Iberoamericano GUSTAVO DACAL MARTINEZ Absoluta Xavelina F.10 SGP 67,13
05/03/2011 AL Datum GER/FRA/ESP/ITA MANUEL URIZ CORRAL Promesa Xavelina F,4 UNJ 66,31
20/03/2011 AL Sofía Copa de Europa Lanzamentos ISAAC VICENTE LANDIN Absoluta Martelo 15 ADMM 66,23
02/06/2011 AL Huelva Iberoamericano VICTOR RIOBO VILLANUEVA Absoluta 1.500 m. 9 PTOAL 3.40.14
02/06/2011 AL Huelva Iberoamericano ISAAC VICENTE LANDIN Absoluto Martelo F.6 ADMM 66,73
02/06/2011 AL Huelva Iberoamericano JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude 4 SGP 7,75
19/06/2011 AL Estocolmo C. de Europa Seleccións FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco F.2 CAICS 62,43 Prata
06/07/2011 AL Lille C. do Mundo Xuvenil GONZALO BASCONCELOS ARAUJO Xuvenil 2.000 m. Obs. SF.5 RCC 5.50.03
06/07/2011 AL Lille C. do Mundo Xuvenil GONZALO BASCONCELOS ARAUJO Xuvenil 2.000 m. Obs. F.11 RCC 6.00.24
24/07/2011 AL Tallín C. de Europa Junior RODRIGO AVELLANEDA GARCIA Junior 4×100 m. DNF CCC
18/03/2012 AL Montenegro Copa de Europa Lanzamentos BORJA BARBEITO GOMEZ Sub23 Xavelina 9 Castellón 68,60
03/06/2012 AL Bilbao Copa de Europa 10.000 m. MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. 4 Guadalajara 28.33.99
09/06/2012 AL Barquisimeto Iberoamericano JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude 2 SGP 7,87
27/06/2012 AL Helsinki C. de Europa MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 5.000 m. 10 Guadalajara 13.41.40
30/07/2012 AL Helsinki C. de Europa MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. 6 Guadalajara 29.02.01
29/06/2012 AL Helsinki C. de Europa FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco Cls.1 Castellón 66,27
30/06/2012 A Helsinki C. de Europa FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco 6 Cactellón 63,60
27/02/2013 PC Valencia Enc. Internacional DAVID GOMEZ MARTINEZ Absoluta Héptatlon 6 RCC 5.486
02/03/2013 PC Goterborg C. de Europa JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude Clas. 14 Barcelona 7,76
16/03/23013 AL Castellón Copa de Europa Lanzamentos FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco 5 Castellón 63,12
16/03/2013 AL Castellón Copa de Europa Lanzamentos ISAAC VICENTE LANDIN Absoluta Martelo 16 Castellón 67,24
22/06/2013 AL Gateshead C. de Europa Seleccións JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude 5 Barcelona 7,88
08/06/2013 AL Pravets – BUL Copa de Europa 10.000 m. MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. 8 NB Team 29.17.78
08/06/2013 AL Pravets – BUL Copa de Europa 10.000 m. ALEJANDRO FERNANDEZ RIVERA Absoluta 10.000 m. NB Team retirado
29/06/2013 AL Nottwil – SUI C. de Europa Combinadas DAVID GOMEZ MARTINEZ Absoluta Décatlon RCC Retirado
10/07/2013 AL Tampere C. de Europa Sub23 FRANCISCO DURAN ACUÑA Promesa 20 Km. M. 16 SCORP 1.31.15
10/07/2013 AL Tampere C. de Europa Sub23 PABLO DENIS SANROMAN Promesa Martelo Gb.19 Maratón 63,63
21/07/2013 AL Rieti C. de Europa Junior GONZALO BASCONCELOS ARAUJO Junior 3.000 m. Obs. 10 RCC 9.07.24
12/08/2013 AL Moscova C. do Mundo FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco CL. 4 Castellón 63,17
13/08/2013 AL Moscova C. do Mundo FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco 9 Castellón 62,89
15/09/2013 AL Talence Decasar DAVIS GOMEZ MARTINEZ Absoluta Décatlon 12 RCC 7.166
15/03/2014 AL Leiria Copa de Europa Lanzamentos ISAAC VICENTE LANDIN Absoluta Martelo 14 Maratón 68,11
30/05/2014 AL Baku Trials Olímpicos Xuventude TARIKU NOVALES QUINTEIRO Xuvenil 1.500 m. Sf.4 Noia 4.01.05
30/05/2014 AL Baku Trials Olímpicos Xuventude IVO MASEDA DORADO Xuvenil 1.500 m. Sf.3 ADAS 4.01.41
31/05/2014 AL Baku Trials Olímpicos Xuventude MIGUEL GONZALEZ CARBALLADA Xuvenil 3.000 m. 6 LUCUS 8.38.52
01/06/2014 AL Baku Trials Olímpicos Xuventude TARIKU NOVALES QUINTEIRO Xuvenil 1.500 m. 6 NOIA 3.58.59
01/06/2014 AL Baku Trials Olímpicos Xuventude IVO MASEDA DORADO Xuvenil 1.500 m. 9 ADAS 4.03.20
01/06/2014 AL Baku Trials Olímpicos Xuventude ADRIAN BEN MONTENEGRO Xuvenil 2.000 m. Obs. 5 LUCUS 6.04.92
01/06/2014 AL Baku Trials Olímpicos Xuventude DANIEL CHAMOSA DACASA Xuvenil 10.000 m. M. 7 CSC 48.10.74
07/06/2014 AL Skopje Copa de Europa 10.000 m. MANUEL A, PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. 9 NB 29.21.27
07/06/2014 AL Skopje Copa de Europa 10.000 m. ALEJANDRO FERNANDEZ RIVERA Absoluta 10.000 m. AB NB
14/06/2014 AL Aubagne C. Mediteráneo Sub23 FRANCISCO J. DURAN ACUÑA Sub23 10.000 m. M. 5 SCOPR 43.12.9
22/06/2014 AL Braunschweig C. de Europa Seleccións BORJA BARBEITO GOMEZ Absoluta Xavelina 11 Castellón 67,55
12/08/2014 AL Zurich C. de Europa FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco 10Q Castellón 62,32
13/08/2014 AL Zurich C. de Europa FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco 8 Castellón 61,47
13/08/2014 AL Zurich C. de Europa MANUEL PENAS BLANCO Absoluta 10.000 m. AB NB
15/08/2014 AL Zurich C. de Europa JEAN MARI OKUTU Absoluta Lonxitude 20Q CFB 7,64
05/03/2015 PC Praga C. de Europa JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude 5Q CFB 7,86
06/03/2015 PC Praga C. de Europa JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude 5 CFB 7,93
20/06/2015 AL Cheboksary C. de Europa JENA MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude 6 CFB 7,69
21/06/2015 AL Cheboksary C. de Europa FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco 3 Castellón 60,01
10/07/2015 AL Tallin C. de Europa Sub23 FRANCISCO DURAN ACUÑA Sub23 20 Km. M. 5 LUCUS 1.26.19
16/06/2015 AL Cali C. do Mundo Xuvenil TARIKU NOVALES QUINTEIRO Xuvenil 3.000 m. 6s1 NOIA 8.30.77
19/07/2015 AL Cali C. do Mundo Xuvenil TARIKU NOVALES QUINTEIRO Xuvenil 3.000 m. 12 NOIA 8.40.88
16/07/2015 AL Cali C. do Mundo Xuvenil MIGUEL GONZALEZ CARBALLADA Xuvenil 3.000 m. 8s2 LUCUS 8.35.11
19/07/2015 AL Cali C. do Mundo Xuvenil MIGUEL GONZALEZ CARBALLADA Xuvenil 3.000 m. 13 LUCUS 8.46.37
17/07/2015 AL Cali C. do Mundo Xuvenil ADRIAN BEN MONTENEGRO Xuvenil 2.000 OBS. 5s1 LUCUS 5.51.01
19/07/2015 AL Cali C. do Mundo Xuvenil ADRIAN BEN MONTENEGRO Xuvenil 2000 m. Obs. 6 LUCUS 5.45.59
13/12/2015 CT Hyeres C. de Europa Cros TARIKU NOVALES QUINTEIRO Junior Cros 36 NOIA 18.34
13/12/2015 CT Hyeres C. de Europa Cros ADRIAN BEN MONTENEGRO Junior Cros 69 LUCUS 19.15
20-21/02/2016 PC Salamanca Enc. Internacional ESP/FRA/GBR DARIO COSTAS RODAL Junior Héptatlon 6 SGP 5098
23/04/2016 CT Budapest C. do Mundo Escolar Cros MIGUEL GONZALEZ CARBALLADA Junior Cros 2 LUCUS 14.38 PLATA
23/04/2016 CT Budapest C. do Mundo Escolar Cros ADRIAN BEN MONTENGRO Junior Cros 7 LUCUS 14.52
07/05/2016 Ruta Roma C. do Mundo Marcha DANIEL CHAMOSA DACASA Junior 10 Km. M. 21 Castellón 43.00
15/05/2016 AL Río Iberoamericano JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude 2 CFB 7,84 Prata
4-5-06/2016 AL Arona Enc Internacional BEL/ESP/POR DARIO COSTAS RODAL Junior Héptatlon 3 SGP 6354 Bronce
06/07/2016 AL Amsterdam C. de Europa JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude Clas.13 FCB 7,80
06/07/2016 AL Amsterdam C. de Europa FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco Clas.134 Castellón 59,06
09/07/2016 AL Amsterdam C. de Europa MAURO TRIANA LOPEZ Absoluta 4×100 m. 9 Castellón 39.15
19/07/2016 AL Bydgoszcz C. do Mundo Junior ADRIN BEN MONTENEGRO Junior 1.500 m. Sf.6 LUCUS 3.47.88
19/07/2016 AL Bydgoszcz C. do Mundo Junior IVO MASEDA DORADO Junior 10.000 m. 29 Lugo Running 30.53.96
21/07/2016 AL Bydgoszcz C. do Mundo Junior MIGUEL GONZALEZ CARBALLADA Junior 3000 m. Obs. Sf.13 LUCUS 9.20.01
23/07/2016 AL Bydgoszcz C. do Mundo Junior DANIEL CHAMOSA DACASA Junior 10.000 m. M. 32 Castellón 43.5620
12/08/2016 AL Río Xogos Olímpicos FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco Calf.15 Castellón 59,96
13/08/2016 AL Río Xogos Olímpicos JEAN MARIE OKUTU Absoluta Lonxitude Calf.19 FCB 7,75
27/11/2016 Ruta Los Alcázares C. do Mundo 100 Km. JOSE . REQUEJO SANTOS Absoluta 100 Km. 6 RCC 6.41.08
11/03/2017 AL Gran Canarias Copa de Europa Lanzamentos FRANK CASAÑAS HERNANDEZ Absoluta Disco INDE Nulos
26/03/2017 CT Kampala – UGA C. do Mundo Cros MIGUEL GONZALEZ CARBALLEDA Junior Cros 50 LUCUS
26/03/2017 CT Kampala – UGA C. do Mundo Cros ADRIAN BEN MONTENEGRO Junior Cros 73 FCB
11/12/2016 CT Chia C. de Europa Sub20 ADRIAN BEN MONTENEGRO Junior Cros 8 FCB
11/12/2016 CT Chia C. de Europa Sub20 MIGUEL GONZALEZ CARBALLADA Junior Cros 9 LUCUS
05/02/2017 CT Albufeira C. de Europa Cros TARIKU NOVALES QUINTEIRO Junior Cros 11 Castellón
01/07/2017 AL Avila Copa Ibérica Xuvenil PEDRO OSORIO LOPEZ Xuvenil 800 m. 2 RIA 1.52.70 Prata
01/07/2017 AL Avila Copa Ibérica Xuvenil NICOLAS GARCIA AREA Xuvenil Disco 3 RCC 1.52.70 Prata
20/07/2017 AL Grosseto C. de Europa Sub20 ADRIAN BEN MONTENEGRO Junior 1.500 m. Sf1.5 LUCUS 3.48.11
22/07/2017 AL Grosseto C. de Europa Sub20 ADRIAN BEN MONTENEGRO Junior 1.500 m. 5 LUCUS 3.57.32
22/07/2017 AL Grosseto C. de Europa Sub20 TARIKU NOVALES Junior 5.000 m. 2 NOIA 14.44.66 Prata
20/07/2017 AL Grosseto C. de Europa Sub20 MIGUEL GONZALEZ CARBALLADA Junior 10.000 m. 8 LUCUS 32.22.85