XXXII Campionato Xunta dxe Galicia de Clubes – O Barco de Valdeorras

Control de Marcha – O Barco de Valdeorras

I Control Delegación de Lugo

  • Curriculum Actividade Clubs Tempadas 2007-2021

PÁXINA EN CONSTRUCCIÓN

Rogamos que calquera erro ou omisión sexa comunicado a través do correo-e competicion@atletismo.gal

CLUB

TEMPADAS

 

A Ferradura 2007
A Gandara 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
ADC Bombeiros 2015 2014 2013
AD Downhill  2021   2019 2018 2017                    
 AD Fogar Carballo  2021       2017 2016         2011 2010     2007
 AD Limiactiva  2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009    
 AD Rego do Lobo 2021                             
 AD Fogar Oleiros 2021                             
 ADN Runners-Telmo Peluqueros 2021    2019 2018 2017 2016                  
Agrupación Atlética Mazi 2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011         
Agrup.Viguesa Atletismo -AVA 2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007 
Ag.Dep. Hercules       2015                  
Afiliados Runners         2014   2013  2012       
Ames Atletismo 2021   2020   2019                        
Armada Ferrol 2019   2018  2017  2016  2015              
Arumes 2014  2013  2012  2011  2010       
Atletes Club Ventura 2012 2011 2010 2009 2008 2007 
Athetes 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009  2008   
Atenas Runnig Vda 2020 2018 2017 2015      
As Vellas non paramos 2019                        
As Mariñas Betanzos 2018 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
As. Deportes do Barbanza 2021  2020  2019 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007 
Asoc.Dep. Atletica  do Sil- ADAS 2021  2020 2019 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007 
Asoc.Deportiva CAR 2021  2020 2019 2018  2017  2016  2015  2014  2013             
Asoc.Deportiva CERNE 2021  2020 2019 2018  2017  2016  2015                 
Asoc.Deportiva Olimpia 2021  2020 2019 2018  2017  2016  2015  2014               
Athletics Fisiot.San Lázaro 2021  2020 2019 2018  2017  2016                   
Atletas de Acea da Ma 2021  2019 2018 2017 2016                  
Atletica A Silva 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007 
Atletismo +9 Moraña 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013   2009 2008
Atletismo Arenteiro 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015    
Atletismo Baiona 2021     
Atletismo Caldas 2019 2011  2010 2009 2008  2007
Atletismo C.S.C.R. Beade 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011  2010 2009 2008  2007
Atletismo Corredoiras Bueu 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Atletismo Cuntis 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Atletismo Fontes do Sar 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011
Atletismo Friol 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Atletismo Milladoiro 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Atletismo Morrazo 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Atletismo Narón 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Atletismo Porriño 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Atletismo Rias Baixas 2021  2020 2019 2018
Atletismo Riazor Coruña 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Atletismo A Rua 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2011
Atletismo Samertolameu 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Atletismo Vila de Cangas 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Auxiliadora  2019 2018 2017 2014 2011 2010 2009 2008 2007
Aviaman Trail&Tri Multid.Maside 2021 
Azkar 2010 2009 2008
Burgas Atletismo Ourense 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
C.A.R. Marisqueiro 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
CD Ria de Arousa do Grove 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012
CD Vicus 2021 
Carmelitas Ourense 2021    2019 2018 2017 2011 2010  2009  2008 
Castrelos 20.30 2021  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2011 2010  2009 
CCC Atletismo Ria de Foz 2021  2020 2019 2018
Club Atletismo Bergondo 2021  2020 2019 2018
Club  Atletismo A Estrada 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013
CA A Muralla               2007
CA Alejandro Gómez               2014 2013 2012 2011 2010
CA Arteixo       2018 2017  2016  2015  2014 2011 2010 2009 2008 2007
CA Bertamirans   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2008
CA Boimorto 2021  2020  2019  2018 2017 2016 2015  2014 2013 2012
Club Atletismo Brión-Hyupersa 2021         
CA  Cambados-Seguros Noval 2021  2020 2019 2018 2017 2011
CA  Carballo 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
CA Coruña Comarca 2021  2020 2019 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011   2010  2009  2008  2007 
Club Atletismo Deza 2021  2020 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011   2010  2009  2008  2007 
CA Femenino Celta 2021  2020 2019  2018  2017  2016  2015 2014  2013  2012  2011   2010  2009  2008  2007 
CA García Galera 2008
CA Millaraio 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
CA Lucus Caixa Rural 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
CA Negreira 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2011 2010
CA Noia 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
CA O Pino 2021  2020   2019 2018 2017 2016 2015 2011 2010 2009 2008
CA  Poio 2021  2020 2019 2016 2015 2014 2013 2010 2009 2008 2007
CA Ribadeo 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015      2012  2011  2010 
CA Sada 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011   
CA Santiago 2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014         
CA SAR 2021  2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
CA Tambre 2021  2020   2019                   
CA Tui Activatucasa 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010 
CA Veteranos Samil 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
CA Vigo 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Club Castro de Lobadiz 2021              2014  2013       
Club Ciclista Triathlón Poio 2021    2019                   
Club Ciclista Corbelo 2021  2020   2019  2018  2017  2016             
CA Independientes A Estrada 2021  2020    2019  2018  2017               
CD Aurum 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012     
CD La Biosbardo 2021                       
CD La Purisima 2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011   
CD Pinarium 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012     
CD San Paio A Estrada 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014      2011   
Club Hercules Termalia 2021    2019  2018                 
Club Natación Cedeira  2021  2020  2019  2018  2017  2016   2015            
Club Olimpico de Vedra 2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
Club Ourense Atletismo 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
Club Polideportivo Lucense 2021  2019 2018                 
Club Pol. Maristas Lugo 2021  2020     2019   2018  2017  2016  2015  2014  2013    2011   
CA Fene 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015           
CA Vilalba 2021  2020   2019                   
CA Serres Runners 2021                 
CA Verxel Nutrición Dep. 2021  2020    2019   2018   2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010 
Comesaña Sporting Club 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
Compañia Maria A Coruña 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
Corredores do Miño 2021 2020 2019 2018  2017  2016 
Corrre Lugo                   2011   
Correxallas 2021                       
Costa da Morte                       2008
Deporte 21             2014         
Decasprint                     2010  2008 2007
Egovarros Viveiro 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
El Canario 2021                        
Elite Noia                2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
Escola Atlética Lucense 2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
EA Pereiro Aguiar-Ben-Cho-Shey 2021  2020   2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
ED Concello de Celanova         2016        2012     
ED Lourenzá 2021  2020 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011   2010  2009  2008  2007 
Esprintes Ourense 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011
Esteirana 2010 2009 2008 2007
Fontes do Tamega 2018 2017 2016
Fluvial de Lugo 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Franciscanos de Lugo 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Galopol Atletismo 2021                       
Independientes   2021 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009 2008 2007
Independientes Ourense                 2012  2011  2010  2009 2008 2007
Ordes   2019          2014  2013  2012 2011  2010 2009 2008
Korpore Carballiño         2011  2010  2009
Kraff  San Sebastián               2014  2013  2012  2011  2010 
Kronos               2014 2013 2012 2011
Lamas Abalde           2010  2008
La Mochila del Deporte 2021  2020  2019 2018 2017 2016            
Liceo Casino Vilagarcía           2010  2009 2008 2007
Lugo Running Club 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015          
Maderas Barcia CA Lourenzá ML 2021  2020  2019  2018  2017  2016             
Maeloc Way         2017  2016             
Maratón Nattex Barbadas 2021  2019 2018 2017 2016            
Marineda Atlético 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Miler Running Club 2021  2020  2019 2018 2017              
Monte Segade             2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009
Monumental             2014 2013 2012
Moraña en Ruta 2021  2020                     
Muditos     2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012     
Muller en forma 2021                       
Nautico Narón 2020                     
Navia Vigo Athetic Asc. 2021      2018 2017              
New Balance Team 2021      2018 2017 2016 2015 2014 2013      
Noitebra FC 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Novo Siglo XXI   2011  2010 
Ofrima   2009 2008
Oliympo 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012  2011
Oliveira 2014 2013 2012  2011 2010
Ourerunning 2021  2018 2017 2016 2015 2014 2013      
Pato Blanco de Celanova 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015       2011 2010 2009
Patukos   2019 2018 2017 2016 2015   2013   
Pasa ou Enterno   2020       
Pedro Nimo   2019 2018 2017 2016 2015 2014     
Pereira, Atletismo   2015   2010 2009
Polideportivo Casas   2014 2013 2012  2011 2010 2009 2008
Porto do Son, Agr. Dep.   2017 2016 2015 2014  2013   
Rabade, Atletismo   2012  2011
Real Club Celta de Atletismo 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Ria de Ferrol -CCA 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Runaways Club  2021    2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013      
RunGalicia Intersport 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015  2014         
Running Oleiros 2021  2020  2019 2018 2017 2016            
San Miguel de Marín 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011   2008 2007
San Miguel de Oia 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
San Narciso Marín 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Santa Uxia Atletismo 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Soc.Atlética Val Miñor 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Soc.Deportiva Compostela 2021  2020                     
Soc.Gimnástica Pontevedra 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Soc.Atlética do Trega 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014        
Soc.Dep. Albions                        2010  2009
Sc.Dep. Barbantia Roda 2021    2019 2018 2017 2016 2015        
Taninos Runners Ponteareas 2021  2020  2018 2017 2016 2015          
Terra de Soneira     2019 2018  2017  2016          2011   
Triathlón Compostela 2021          2016  2015           
Triathlon Mar de Vigo 2021  2020  2019 2018                 
Triemu As Pontes Club 2021  2020  2019                  
Triki Team 2021  2020  2019                  
Tropa do Carallo 2021    2019 2018 2017 2016            
Universidade de Vigo 2021      2018 2017 2016            
Universidade Santiago 2021  2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
VII Legio Querquennis 2021    2019                        
Val do Louriña                         2010  2009  2008  2007 
Venturiña Atletismo                         2010  2009 
Veteranos Galicia           2017  2016  2015  2014  2013  2012    2010 2009 2008
Veteranos Pabellón   2020 2019    2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010 2009
Verín Atletismo   2019    2018 2017  2016  2015  2014 
Via XVIII Legio   2019    2018 2017  2016  2015  2014  2013 2012
Vig-Bay . Club Corredores   2010 2009 2008

 

Club outras Autonomias

Tempadas

Adidas 2021  2020  2019 2018  2017  2016  2015  2014           
AD Marathón 2021  2020  2019 2018  2017  2016  2015  2014  2013 2012 2011 2010 2009  2008  2007
Adus Sol Power         2007 
Alcobendas     2009     
Amara Bat 2021        
Asefican-Pielagos     2009     
At. Manchego 2015        
Bathco Running 2021        
Bidezabal 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011  2010  2009  2008   
Bikila   2018 2017     2014 2013 2012          
Burgos         2015  2014  2013  2012  2011  2010       
Catalunya       2018  2017      2014           
Carmargo 2011 2010  2009  2008   
CAI Gran Canarias 2011 2010  2009  2008   
CAPOL 2015  
Carnicas Serrano 2020 2019 2017 2016 2015  
Chapín  2010 2009 2008  
Clator Orotava 2019  
Covadonga Gijón 2012  
Clinica Dental Seoane P. 2021 2020 2019 2018 2017  
Durango 2021  
Eibar 2012  
Elche 2018   2008  
Esmena Gijón   2010  
FC Barcelona 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012  
Fent Cami Mislata 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015     2012 2010 2009 2008  
Fuenteventura 2012  
Gandia 2020    
Gijón 2019 2015   2009 2008  
Go_Fist 2021 2020 2019    
Guadalajara 2012  2008 2007 
Hiru-Herri   2008  
Huracán 2014 2013    
Jandia, Playas 2021 2020 2019   2011 2010 2009 2008 2007 
Kirol Kluba 2020 2019 2017 2016  
Konde Elche   2010  
Madrid Mapoma   2009  
Medislat Carrefour     2008  
Moratalaz 2014      
Murcia, At. 2012     
Murcia, At. 2013    
Orotava 2020    
Oviedo 2021 2020 2019 2018 2012 2011    
Playas Castellón 2021  2020  2019  2018  2017 2016  2015  2014  2013 2012 2011  2010       
Pielagos 2018 2017 2014 2013 2011 2010   2008   
Pto. Alicante                2014  2013 2012 2011  2010  2009  2008   
Real Sociedad       2018   2017       2009 2008   
Salamanca, Universidad     2019           2014 2009 2008   
San Sebastián,     2020       2016  2015  2010 2007 
Scorpio 2021  2020  2019  2018  2017   2016  2015  2014 2013      
Smooy Team 2015 2014 2013      
Surco Ventura 2021 2020  
Tenerife Cajacanarias 2020   2015  
Toro 2009  2008   
Unicaja 2021  2020  2019  2018  2017   2016       
Valencia Terra i Mar 2021  2020  2019  2018   2017   2016  2015  2014 2012   2010 2009 2008   
Valladolid   2020  2019  2018  2017   2016  2015 2014 2013 2012 2010      

 

Escolares

Abrente             2015      2010       
Agra do Muiño       2018  2017  2016               
Agrp. Dep. San Miguel       2015             
A Gudiña             2010       
Alameda                   2010  2009  2008   
Alegria                  2010       
Amaro Refojo                         2007 
Ames           2011        2007 
Andersen             2010       
Anexa                 2011  2010  2009  2008   
Angel da Guarda           2011         
Antonio Palacios             2010       
Antonio Pintor           2011         
A Picota       2017 2015           
Apolonia               2009  2008   
Apostol Santiago – Vigo     2019  2018 2017  2016 2015  2014  2011 2010  2009  2008  2007 
Bermudez Couso     2010 
Aranga                 2008  2007 
 Arcade             2011        
Areouta             2011        
Artai             2011        
Artaza             2011        
Arzua             2011        
Aurelio Rey García         2015    2011        
Baleas       2017  2016          
Baliñas         2016            
Baños Molgas             2009 2010        
Baralla             2011        
Barqueira             2010        
Barrantes             2010        
Barraña             2011        
Bayón       2017  2016 2015    2011        
Bergantiños             2011        
Boimorto               2009    
Bermudez Couso     2019  2018 2017  2015       
Bibei     2019  2018 2017  2016 2015        2008  2007 
Bizocas             2011        
Blanco Amor         2016 2015           
Breixo     2019  2018              
Bricosa             2010       
Brión         2016          
Cabanas       2018 2017  2016 2015   2010  2009  2008  2007 
Concepción Arenal Ourense         2016   2011 2010    2008  2007 
Calvo Sotelo         2016   2011 2010       
Camariñas       2017           
Cambeo               2008   
Cambre         2015   2011 2010  2009  2008  2007 
Campolongo             2009  2008  2007 
Campomaior           2011        
Canido         2016       2008   
Carballeda Avia             2010       
Carballiño             2011 2010  2009    2007 
Cardenal Cisneros                  2008   
Carrasqueira             2011 2010  2009  2008  2007 
Caselles             2010       
Casino       2018            
Castelao     2019  2018 2017  2016   2011   2009  2008  2007 
Castellana           2010       
Castro San Miguel       2017  2016   2011 2010       
Castrelo do Val           2010       
Castroverde       2018 2017  2016 2015  2014 2010       
Cervantes     2019  2018 2017           
Compañia Maria Ferrol       2018   2015          
Compañia Maria Santiago       2018 2017  2016          
Coira               2008   
Coirón Dena           2010       
Colexio Purisima       2018 2017  2016   2010  2009  2008  2007 
Concello O Pino           2011 2010  2009     
Cospeito         2015   2011 2010  2009     
Cortegada           2010       
Coto , O         2016 2015          
Culleredo         2016          
Curros Enriquez         2015   2010       
Curtis     2019  2018            
Daviña Rei                 2008   
Divina Pastora           2010  2009     
Divino Maestro       2018 2017  2016 2015   2010  2009  2008  2007 
Donas           2010       
Don Camilo         2016 2015   2010  2009     
Dumbria       2018 2017           
EA Alegria           2011   2009  2008   
E.Blanco Amor         2016 2015   2011 2010       
Eiris       2017  2016          
EM O Barco         2016 2015     2009 2008  
Emeve         2016   2010     
Emilio González L.       2017  2016 2015          
EM Ourense              2010 2009  2008  2007 
Entrimo             2010       
E. Paula Mayobre     2019  2018              
EM Vigo             2010       
E. Pedro Nimo       2018              
Escultor Acuña     2019  2018 2017           
Estudiantes Lugo     2019  2018 2017           
Failde           2010       
Fefeme           2010       
Flem               2008   
Ferroviario           2011     2008  
Figueroa           2010       
Filomena Dato           2011 2010       
FingoI       2018 2017  2016 2014  2011 2010  2009  2008  2007 
Fleming       2018              
Florida           2010       
Fonte Díaz       2018 2017  2016  2015   2011   2009  2008  2007 
Fonte do Rei     2019  2018 2017  2016          
Foxo           2011 2010       
Frades           2011 2010  2009     
Francsicanos Coruña   2020  2019             
Franciscanos Ourense           2010  2009  2008   
Franciscco Sánchez            2011        
 Frian       2017  2014         
Gonzalo T. Ballester     2019  2018 2017    2011 2010  2009     
Grupo, O           2011        
Guillelme Brown       2018 2017  2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010  2009    2007 
Guitirriz     2019  2018 2017  2016 2015 2014  2011 2010       
Hijas de Jesús               2014  2011  2010    2008  2007 
Hogar St. Margarita     2019                     
Illa Verde     2019  2018  2017  2016  2015  2014  2011  2010  2009  2008  2007 
Inmaculada               2011  2010       
Insua Bermudez     2019 2018  2017  2016  2015    2011       
Isidro Parga Pondal         2008   
Jaime Blanes       2011    
Jesuitas     2016      
Jorge Juan     2017      
Julio Gurriarán     2016   2011    
Junior     2017        
Lambre         2011 2010 2009  2008 2007 
La Salle Santiago           2008  
Laxe           2008 2007 
Lethes         2010    
Limia   2020  2019 2018 2017 2016 2015       2011 2010 2009  2008 2007 
Lauro Olmo             2008  
Lourdes         2011    
Ludy         2011 2010 2009  2008 2007 
Luintra         2010    
Luis Pimentel     2019 2018 2017 2016      
Luis Romero         2011    
Maceda         2010 2009  2008 2007 
Madreboa         2011    
Madre de Dios     2016   2010    
Malpica           2008 2007 
Manuela Rial Souto     2019 2018 2017 2016  2015   2011 2010 2009  2008 2007 
Manuel Murguia       2015      
Manuel Vidal         2009  2008 2007 
Manzaneda         2009  2008 2007 
Maria Pita     2017 2016  2014     
Marquier,  Suárez     2019 2018 2017 2016  2015 2014  2013 2012 2011 2010 2009  2008  
Melide     2019 2018                2010      
Menudos atletas             2015  2014       2011  2010      
Merced, A               201          2009  2008  
Mercedarias     2019  2018  2017    2015         2011  2010  2009  2008  
Milagrosa     2019           2008  
Mondoñedo                2011 2010  
Monfero                2009 2008  
Monforte                2009  
Montecastelo         2015           
Montepenarrubia       2017               
Monterrei       2017 2016  2015            
Monterroso                    2010    
Montes dos Postes       2018                   
Mosteiro     2019                    
Martinez Otero     2019  2018 2017  2016  2015  2014  2013     2011 2010  2009  2008  
Multideporte, AVN     2019                    
Navasques         2015              
Nebra         2015              
Novo                  2009  2008  
Nosa Sra. do Carme                2011    
Nosa Sra, de Lourdes                2010   
Nupel                2010   
Obradoiro     2019 2018 2017  2016  2015        2011 2010  2009  
Oca                2011    
O Cebreiro                2011    
Ortigueira     2019 2018 2017  2016  2015        2011 2010  2009  
Otero Pedrayo     2016         2010   
Outes     2019 2018 2017 2015           
Pablo VI     2018 2017 2016 2015        2011 2010   
Padre Feijoo     2015        2010   
Padrenda            2010   
Padrón     2019 2018 2017 2016 2015        2011 2010   
 Paradai     2019 2018           
 Parga Pondal            2011    
 Pedras, Triathlon            2011    
 Pedro Caselles            2011    
 Peleteiro     2019 2018 2017 2016 2015        2011 2010  2009 2008  
 Peñarredonda     2019 2018          2008  
Pilar, O   2020  2019 2018 2017 2016 2015 2014       2011 2010  2009  
Poeta Añón              2007 
Ponte, A     2015           
Portofaro     2019 2018 2017 2016 2015        2011    
Portosin            2011   2008  
Practicas            2011 2010  2008  
Presares     2019 2018 2017 2016 2015           
Princesa España            2011 2010   
Quendes     2015           
Quins            2010   
Rabade     2019 2018 2017 2016 2014       2010   
Rabadeira            2011 2010   
Raiña Fabiola     2015           
Ramallosa            2011   2009 2008  
Rego de Trabe     2019 2018 2017           
Rialto     2014  2013  2012   2011 2010   
Ribeira Sacra     2015 2014  2013        
Ribeiro     2016        2010   
Rio Cabe              2009 2008  
Ribeira, Escola D.              2009 2008  
Rodriguez Cadarso, A.            2011    
Ruixidoro     2018 2017 2016           
Salto do Coro      2019 2018 2017           
Salustiano Rei Eiras            2011 2010  2009 2008  
San Amaro            2010   
San Francisco             2011    
San José     2015          2009  
San Marcos     2016           
San Rafael              2008  
San Roque     2019 2018        2011   2009 2008  
Santa Apolonia            2010   
Santa Maria            2011    
Santa Rita     2016 2015 2014      2011 2010  2009 2008  
Santo Angel            2010  2009  
Santo Tomé            2010  2009 2008  
Sanvicenteño              2009 2008  
San Xoan de Filgueira            2011 2010  2009 2008  
San Xoan Tenis de Mesa     2016 2015           
San  Xose
           2011 2010  2009 2008  
Sagrado C.Celanova     2019 2018 2017 2016 2015        2011 2010  2009 2008  
Sagrado C. Lalín            2011    
Sagrado C. Pontevedra     2015        2011   2008  
San Francisco Xavier     2019 2014      2011 2010  2009 2008 2007 
Seminario Asunción              2009 2008 2007 
Seminario Menor Inmaculada            2011 2010  2009 2008  
Sigrás            2011 2010  2009  
Santa Maria del Mar     2019 2018 2017 2016 2015 2014  2013  2012   2011 2010  2009 2008 2007 
Sobrada            2011 2010   
Teixeiro     2019 2018 2017 2016 2015           
Telleiras              2009 2008  
Tirso Molina     2019 2018 2017 2016 2015        2011 2010  2009 2008 2007 
Tomás Lemos            2010  2008 2007 
Touro            2011 2010  2009 2008 2007 
Trazo     2019 2018 2017 2016 2015        2011 2010  2009 2008 2007 
Triathlón Ferrol            2011   2009  
Triathlón Morrazo     2018 2017           
Triathlón Santiago   2020  2019 2018 2017 2016 2015           
Trisco San Xosé     2014       2011 2010  2009 2008 2007 
Valadouro            2010  2009 2008 2007 
Valle Inclán     2018 2017 2016           
Veleiro Docampo     2014       2010  2009 2008 2007 
Vicenzo     2016 2015         
Vila do Arenteiro            2011 2010     
Vimianzo, Concello     2017           
Viondi            2010   
Vite            2010  2008 2007 
Viveiro            2010  2009 2008 2007 
Xanela     2015           
Xove     2019 2018 2017 2016 2015 2014         2007 
Xesús Taboada Chivite            2010  2008 2007 
Xuventude, Sobrado          2010  2009 2008