Nesta páxina incluyense as lista de Xueces da FGA en activo na nosa Comunidade:
Se desea incluir a sua biografia de xuez nos debe aportar seus datos,, agradeceriamoslle cos remita por email. (cun máximo de 10 follas) en formato PDF a fgatletismo@telefonica.net
Nesta páxina incluyense as lista de Xueces da FGA en activo na nosa Comunidade:
Se desea incluir a sua biografia de xuez nos debe aportar seus datos,agradeceriamoslle cos remita por email. (cun máximo de 10 follas) en formato PDF a cofcluis@hotmail.com
LISTADO DE XUECES F.G.A
Tempada 2008/2009
|
XUEZ
|
ANTIGUEDAD
|
DELEGACION
|
CATEGORIA
|
PANEL
|
NIVEL PANEL
|
BIOGRAFIAS
|
ABREU FERNANDEZ, José Marcia
|
1988
|
Pontevedra
|
Nacional
|
Medición indirecta
Homologador Circuitos
|
RFEA A
|
|
ABUIN PAZOS, Ana Maria
|
2008
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
ALDARIZ LOPEZ, Marcos
|
2008
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
ALFONSIN ALFONSIN, Ramón
|
1988
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
ALONSO ALVAREZ, Ignacio
|
2008
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
ALONSO DOMINGUEZ, Angel
|
1997
|
Vigo
|
Nacional
|
|
|
|
ALONSO FERNANDEZ, Elena
|
2002
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
ALONSO MARTINEZ, Yolanda
|
1993
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
ALVAREZ BUENO, Ana
|
1988
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
ALVAREZ CERVIÑO, Iván
|
2008
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
ALVAREZ FIGUEROA, Josefa
|
2000
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
ALVAREZ MONDELO, Elena
|
1994
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
|
Autonómico
|
|
ALVAREZ PEON, Miriam
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
ARRIBAS MONDELO, Erika
|
2000
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
ARROJO FERNANDEZ, Nicolas
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
AVENDAÑO TERAN, Ana
|
1988
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
BALSA CASTRO, Mariano
|
1987
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
BARRIO RODRIGUEZ, Monserrat
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
Aux. Operador
|
Autonómico
Finishlynx
|
|
BASTOS GONZALEZ, José A
|
|
A Coruña
|
Juez Nacional
Honorário FGA
|
|
|
|
BESCANSA HERNANDEZ, Fermín
|
1987
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
BIEDMA VILLAR, Blanca
|
1988
|
Ourense
|
Nacional
|
Marcha
|
Nacional B
|
|
BLANCO CHAO, Jorge
|
|
A Coruña
|
Juez Arbitro Nacional
|
Homologador Circuitos
Marcha
|
Internacional B
Nacional A |
|
BREA GONZALEZ, Berta
|
1996
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
BREA GONZALEZ. Loreto
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
BRETAL CANCELAS, Amalia
|
1992
|
Pontevedra
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
BRETAL CANCELAS, Eloy
|
1987
|
Pontevedra
|
Nacional
|
|
|
|
BRETAL CANCELAS, Nerea
|
1986
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
BRETAL CANCELAS, Raúl
|
1993
|
Pontevedra
|
Nacional
|
Operador
Marcha
|
Finishlynx
Autonómico
|
|
BUÑO DUBRA, Pablo
|
2005
|
Santiago
|
Territorial
|
Aux. operador
|
Omega
|
|
BURES SOTO, Ramón
|
2001
|
Pontevedra
|
Territorial
|
Medición indirecta
|
|
|
CABALLERO SAN JUAN, Carmen
|
1995
|
Ferrol
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
|
|
CACERES MEJUTO, Mercedes
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
CAEIRO VIGO, Manuel
|
2007
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
CALVAR VILLAR, Manuel
|
2005
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
CAMPO DIAZ, Alberto
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
CARBAJAL VAZQUEZ, Guillermo
|
1980
|
Santiago
|
Nacional
|
|
|
|
CASAL PRIETO, Lidia
|
2005
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
CASTAÑO LOPEZ, Jorge
|
2008
|
Ferrol
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
|
|
CASTRO RODRIGUEZ, Iria
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
CERVIÑO CALVAR, Carlos
|
2008
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
CERVIÑO OGANDO, Carlos
|
2008
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
CID FERNANDEZ, Xabier
|
2007
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
CID FERNANDEZ, Xavier
|
2007
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
CONDE ARAUJO, Marina
|
1988
|
Ourense
|
Territorial
|
|
|
|
CORDOBA OTERO, José Antonio
|
1997
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
CORES MUÑIZ, Verónica
|
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
CORRAL CELADA, David
|
2007
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
CORRAL LOPEZ, José M
|
2008
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
CORTEGOSO SOLLA, Jesús
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
CORTIZAS VARELA, Olalla
|
2001
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
CORTIZO SOUTO, Carlos
|
1990
|
Vigo
|
Territorial
|
Marcha
|
Autonómico
|
|
COSTAS GONZALEZ, Alejandro
|
1996
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
CURTO FENTE, Santiago
|
2000
|
Lugo
|
Territorial
|
Operador
|
Finishlynx
|
|
DE CAL LOPEZ, Enrique
|
1998
|
A Coruña
|
Nacional
|
Dirección Técnica
|
B
|
|
DIAZ BRAVO, Rosario
|
2002
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
DIAZ CASTRO, Manuel
|
2007
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
|
|
|
DIAZ LOPEZ, Marcos
|
1989
|
A Coruña
|
Nacional
|
|
|
|
DIAZ RIVAS, Candela
|
2008
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
DIAZ-ROBLES NIDAGUILLA, Daniel
|
1997
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
DIEGUEZ FERNANDEZ, Estela
|
1979
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
DIEGUEZ GONZALEZ, Mercedes
|
1987
|
Ourense
|
Nacional
|
Operador
|
Finishlynx
|
|
DIEGUEZ TRINCADO, Mª José
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
DIZ ALONSO, Miguel Angel
|
1995
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
DIZ ALONSO, Oscar
|
1997
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
DIZ CASTRO, Manuel
|
2007
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
DOMINGUEZ ALVAREZ, Antonio
|
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
DOMINGUEZ ROMAN Luz Maria
|
2004
|
Ourense
|
Territorial
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
DORRIBO MASID, Natalia
|
1995
|
Ourense
|
Territorial
|
|
|
|
ESTEVEZ PEREZ, Iván
|
1996
|
Valdeorras
|
Territorial
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
FERNANDEZ ALVAREZ, Inmaculada
|
2000
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
FERNANDEZ AMADO, Berta
|
1976
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
FERNANDEZ AMADO, Luz
|
1989
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
FERNANDEZ ARRIBAS, José Antonio
|
2008
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
FERNANDEZ DOMINGUEZ, Isidro
|
1986
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
FERNANDEZ LORENZO, Javier
|
1998
|
Santiago
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
PEREJON DE RON, José Luis
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
Autonómico
|
|
FERNANDEZ PEREZ, Francisco
|
2008
|
Santiago
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
|
|
FERNANDEZ PORTAS, Isidro
|
2008
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
FERNANDEZ SOMOZA, Diego
|
2005
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
Operador
|
Omega/ Finishlynx
|
|
FERREIRA ABUIN, Teresa
|
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
FERREIRO CASTRILLON, Javier
|
2000
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
FERREIROS PRADERA, Paula
|
1997
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
FERRER ALONSO, Judit
|
2005
|
Pontevedra
|
Territorial RFEA
|
Medición indirecta
|
|
|
FERRER ALONSO, Santiago
|
2005
|
Pontevedra
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
FERRER FERNANDEZ, David
|
2007
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
FERRER MOREIRA, Santiago
|
1997
|
Pontevedra
|
Nacional
|
|
|
|
FIDALGO VAZQUEZ, Angel
|
2005
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
Operador
|
Finishlynx
|
|
FILGUEIRA PEREZ, Angeles
|
1997
|
Pontevedra
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
FRAMIL REGO, José M.
|
2001
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
FRANCO LOPEZ, José Pablo
|
2000
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
FRANCO VAZQUEZ, Deborah
|
1998
|
Lugo
|
Nacional
|
|
|
|
FREIRE IGLESIAS, Cristina
|
1979
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
GALLEGO BERNARDEZ, Victor
|
2007
|
Pontevedra
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
GALLEGO VALIÑA, Miguel A
|
2007
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
Operador
|
Omega
|
|
GARCIA BUJONES, Carlos
|
1998
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
Marcha
|
Autonómico
|
|
GARCIA CASTRO, Alberto
|
2005
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
GARCIA CAYO, Mercedes
|
1988
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
GARCIA LOPEZ, Mª del Mar
|
1987
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
GARCIA LOPEZ, Mª Luisa
|
1981
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
GARCIA PRADO, Manuel Julian
|
1994
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
GARCIA RODRIGUEZ, Eleuterio
|
1972
|
Vigo
|
Nacional
|
|
|
|
GARCIA RODRIGUEZ, Germán
|
1977
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
GARCIA SANCHEZ, Carmen
|
1987
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
GARRIDO BARRO, Begoña
|
2001
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
GARRIDO TORO, Manuel
|
2000
|
Ourense
|
Nacional
|
Dirección Técnica
Aux. Operador
|
Autonómico
Finishlynx
|
|
GIANZO BUSTO, Susana
|
2007
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
GIL DOMINGUEZ, Antonia
|
1993
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
GIL FERNANDEZ, Clara
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
GIL PEREZ, Leticia
|
2008
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
GOLPE PEREIRA, ana
|
1992
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
GOLPE PEREIRA, Patricia
|
2000
|
Ferrol
|
Juez Arbitro
|
|
|
|
GOMEZ FIAÑO, Luis
|
1984
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
GOMEZ GONZALEZ, Elena
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
GOMEZ RIOS, Carmen
|
2002
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
GOMEZ RIOS, Mª José
|
2004
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
GOMEZ TRASHORRAS, Jorge
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
GONZALEZ CONDE, Francisco
|
2004
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
GONZALEZ EDREIRA, Iris
|
2008
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
GONZALEZ FERNANDEZ, Yolanda
|
2007
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
GONZALEZ KHAIMALIS, Isabel
|
1967
|
Vigo
|
Territorial
Honorário FGA
|
|
|
|
GONZALEZ MARGARIDE, Jesús
|
1996
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
GONZALEZ RUIZ, Agustín
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
GONZALEZ SUAREZ, Lorenzo
|
1993
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
GONZALEZ UCHA, Eugenia
|
2005
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
GUERRA ARIAS, Xiana
|
2005
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
GUILLAN MOREIRA, Consuelo
|
1978
|
Vigo
|
Territorial
|
Marcha
|
Autonómico
|
|
GUILLAR MOREIRA, Dolores
|
1978
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
HERRERA ANDRADE, Pablo José
|
1997
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
Homologador Circuitos
|
RFEA B
|
|
HORNILLOS BAZ, Claudio
|
2002
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
IGLESIAS SERANTES, Hugo
|
2002
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
IRAGO BAULDE, Simón
|
2001
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
IZQUIERDO GALLEGO, Lino
|
2003
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
IZQUIERDO TORRON, Ibana Mª
|
1996
|
Lugo
|
Nacional
|
Homologador Circuitos
Marcha
|
RFEA B
Nacional B
|
|
JANEIRO CARAMES, Rosa
|
1977
|
Santiago
|
Nacional
|
|
|
|
JARES GONZALEZ, Nuria
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
LADO FERNANDEZ, Alberto
|
2004
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
LADO FERNANDEZ, José M.
|
1998
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
LADO FERNANDEZ, Luis M.
|
1996
|
Santiago
|
Nacional
|
Dirección Técnica
Homologador Circuitos
|
A
RFEA A
|
|
LOPEZ BLANCO, Miguel Angel
|
1993
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
LOPEZ CASTAÑO, Manuel
|
2008
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
LOPEZ DEL RIO, José Maria
|
1983
|
Ourense
|
Juez Arbitro Nacional
|
|
|
|
LOPEZ GARCIA, Jeús
|
2008
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
|
|
|
LOPEZ RAMOS, Juana Maria
|
1989
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
LOPEZ SCHMIDT, Rocio
|
1997
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
LOPEZ VACAS, Luisa
|
1977
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
LOPEZ-MONTESINOS VAZQUEZ, Angel
|
1988
|
Ourense
|
Juez Arbitro
|
Dirección Técnica
Marcha
|
A
Nacional B
|
|
LORENZO TURNES, Begoña
|
2004
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
LOURIDO HERMIDA, Baltasar
|
2007
|
Ferrol
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
|
|
LOZANO MARTINEZ, José Fco
|
2001
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
MARTIN GARCIA, Julio
|
1975
|
Vigo
|
Territorial
Honorário FGA
|
|
|
|
MARTIN MARTINEZ, Deborah
|
2008
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
MAYOR LOPEZ, Mercedes
|
|
Ferrol
|
Territorial
|
Operador
|
Omega/ Finishlynx
|
|
MARTIN TEIJEIRO, Eustorgio
|
2000
|
Lugo
|
Nacional
|
Operador
|
Finishlynx
|
|
MARTINEZ FERNANDEZ, Carmen
|
1997
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
|
|
|
MARTINEZ FERNANDEZ, José M
|
1982
|
Ourense
|
Juez Arbitro Nacional
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
MARTINEZ FERNANDEZ, Miguel Angel
|
2006
|
Valdeorras
|
Territorial RFEA
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
MARTINEZ FREIRE, Mª Belén
|
1977
|
Vigo
|
Nacional
|
|
|
|
MARTINEZ LARREA, Miguel Angel
|
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
MARTINEZ PAZ, Manuel
|
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
MARTINEZ PRIMOY, Iria
|
2008
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
MARTINEZ VEGA, Rubén
|
2007
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
Medición indirecta
|
|
|
MATIAS CAVIEDES, Cruz
|
1998
|
A Coruña
|
Nacional
|
|
|
|
MESA SORIANO, Emilia
|
1995
|
Ourense
|
Territorial
|
|
|
|
MIGUEZ ABAD, Olga
|
2005
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
MOLARES ALVAREZ, J Saturnino
|
1993
|
Vigo
|
Nacional
|
Operador
Homologador Circuitos
|
Omega
RFEA A
|
|
MONZON LOPEZ, Ricardo
|
1976
|
Ferrol
|
Nacional
|
Dirección Técnica
|
B
|
|
MOSQUERA BRUNA, Inmaculada
|
1997
|
Pontevedra
|
Nacional
|
|
|
|
MOURE NAVEIRO, Nieves
|
2002
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
MOURE RIVERA, José V.
|
2004
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
MOYANO LEDESMA, Rosario
|
1987
|
Ourense
|
Nacional
|
Marcha
|
Autonómico
|
|
NEIRA FRAGA, Iria
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
NOGUEROL URRUTIA, Angel
|
1998
|
A Coruña
|
Nacional
|
Dirección Técnica
Homologador Circuitos
Marcha
|
B
RFEA B
Autonómico
|
|
NOVELLE JACOME, Coral
|
2000
|
Ourense
|
Territorial
|
|
|
|
NOVO GARCIA, Gema
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
OBENZA DE SAA, José Jesús
|
2005
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
ONEGA CARRERA, José Victor
|
1990
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
ONEGA FERNANDEZ, Ana
|
1996
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
OTERO ALEN, Begoña
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
OTERO GARCIA, Eugenia
|
1987
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
OTERO GARCIA, Olga
|
1988
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
PARAFITA CASTRO, Noelia
|
2005
|
Santiago
|
Territorial
|
Aux. Operador
|
Omega
|
|
PARRA BARRIOS, Raquel
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
PAVON LLAMAS, Yolanda
|
2004
|
Ourense
|
Nacional
|
|
|
|
PAZ PICOS, Mª Paz
|
1989
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
PAZOS LOPEZ, Maria
|
2007
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
PENA LOPEZ, Sergio
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
PEREJON DE RON, Sara
|
2008
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
PEREZ ALONSO, Adrián
|
2007
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
PEREZ AVILES, Juan Mª
|
2002
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
PEREZ CONDE, Mª del Carmen
|
1982
|
Ourense
|
Juez Arbitro
|
Operador
|
Finishlynx
|
|
PEREZ FERNANDEZ, Carmen
|
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
PEREZ GONZALEZ, Adrián
|
2008
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
PEREZ LOPEZ, Laura
|
2008
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
PEREZ PEREZ, Juan Ramón
|
1992
|
Vigo
|
Nacional
|
Operador
Homologador Circuitos
|
Omega
RFEA B
|
|
PEREZ ROMAN, Inocencio
|
1989
|
Vigo
|
Juez Arbitro Nacional
|
Dirección Técnica
Operador
Marcha
|
“A”
Omega/Finishlynx
Nacional B
|
|
PEREZ ROMAN, Loreto
|
1992
|
Vigo
|
Nacional
|
Marcha
|
Nacional B
|
|
PERIBAÑEZ DONGIL, Gabriel
|
2007
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
PERNAS MARTINEZ, Monserrat
|
2005
|
Vigo
|
Territorial
|
|
|
|
PITA SAAVEDRA, José Carlos
|
1992
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
Marca
|
Autonómico
|
|
PONTES DE ALMEYDA, Hilberto
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
POSSE CALVELO, Antonio
|
2007
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
RAPOSO BARRERO, Luz
|
2002
|
Santiago
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
|
|
REGO TESOURO, Ignacio
|
2004
|
Ourense
|
Nacional
|
Operador
|
Finishlynx
|
|
REVUELTA MENDEZ, Carlos
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
REVUELTA PARRA, Carlos
|
2008
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
RIVAS MURIAS, Natalia
|
1998
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
RIVERA ESTEVEZ, Javier
|
1997
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
ROCA MIRAZ, José Ramón
|
2002
|
Ferrol
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
|
|
|
RODRIGUEZ DIAZ, José M
|
1984
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
RODRIGUEZ DIEGUEZ, Estela
|
1990
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
RODRIGUEZ LAMEIRO, Carlos
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
RODRIGUEZ LAMEIRO, Daniel
|
2007
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
RODRIGUEZ MONTENEGRO, Borja
|
2002
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
RODRIGUEZ QUINTA, Begoña
|
1989
|
Ferrol
|
Nacional
|
Dirección Técnica
Marcha
|
Autonômico
|
|
RODRIGUEZ RAMOS, Margarita
|
2008
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, Alfonso
|
1979
|
Ourense
|
Territorial
Honorário FGA
|
|
|
|
RODRIGUEZ TRIGO, José Luis
|
1988
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
ROJAS ARROJO, Antonio
|
1982
|
A Coruña
|
Territorial
Hornorario FGA
|
|
|
|
ROJAS SUAREZ, Dolores
|
1989
|
A Coruña
|
Juez Arbitro
|
Marcha
|
IAAF
|
|
ROJAS SUAREZ, Teresa
|
1989
|
A Coruña
|
Nacional
|
Marcha
|
Nacional B
|
|
ROMERO DIAZ, Josefina
|
1987
|
A Coruña
|
Nacional
|
Marcha
|
Nacional A
|
|
ROS PESQUEIRA, Sebastián
|
1988
|
Ferrol
|
Territorial
Honorário FGA
|
|
|
|
ROSALES LOBEIRAS, Javier
|
2007
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
SACO RIVERA, Santiago
|
1993
|
Ourense
|
Territorial
|
Aux. Operador
|
Finishlynx
|
|
SANCHEZ CARBALLO, Rubén
|
2000
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
SANCHEZ DEL RIO, Pedro José
|
2005
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
SANCHEZ PEREZ, Vicente M.
|
2008
|
Santiago
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
|
|
SANDINO LEIRA, Guillermo
|
2007
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
Medición indirecta
Operador
|
Omega
|
|
SANGUOS ESPIÑA, Mª JESUS
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
SANMARTIN CARREIRA, Ivan Pablo
|
2005
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
SANTAMARIÑA VAZQUEZ, Filomena
|
2002
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
SANTIAGO CABANELAS, Begoña
|
2001
|
Ourense
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
SANTIAGO FREIJANES, Julio
|
1997
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
SANTOS LAIÑO, Rogelio
|
1998
|
Santiago
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
Aux. Operador
Marcha
|
Omega
Autonómico
|
|
SANTOS SOLLA, Ana Maria
|
2008
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
SECO GONZALEZ, Maria
|
1998
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
SERANTES RICO, Alfonso
|
2008
|
Ferrol
|
Territorial
|
Dirección Técnica
|
|
|
SERRANO GARCIA, Adoración
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
SILVA PEREZ, Jesús
|
2002
|
Santiago
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
|
|
|
SILVA PEREZ, Ricardo
|
2004
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
SILVA PEREZ, Victoria E.
|
2007
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
SILVA TOURIÑO, Lorena
|
2005
|
Santiago
|
Territorial RFEA
|
Dirección Técnica
Aux. Operador
|
Omega
|
|
SINDE LORENZO, Nazaret
|
2007
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
SOUSA RODRIGUEZ, Angel
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
SOUTO PELLICER, Elena
|
1992
|
A Coruña
|
Territorial
|
|
|
|
TARRIO FUENTES, Marcos
|
2001
|
Pontevedra
|
Territorial
|
Operador
|
Finishlynx
|
|
TEIJEIRO GARCIA, Manuel
|
1987
|
A Coruña
|
Nacional
|
|
|
|
TORRES CASTIÑEIRAS, Carmen
|
1975
|
Pontevedra
|
Juez Arbitro Nacional
|
Marcha
|
Autonómico
|
|
TORRES TABOADA, Isabel
|
1998
|
A Coruña
|
Nacional
|
Medición indirecta
Marcha
|
Nacional B
|
|
TORRON CALLES, Mª José
|
1990
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
TOURIÑO LADO, Jorge
|
1977
|
Santiago
|
Arbitro Nacional
|
Homologador Circuitos
|
Internacional A
|
|
TOURIÑO LADO, Patricia
|
2007
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
TRE ESTEFANIA, Enrique Javier
|
2008
|
A Coruña
|
Territorial RFEA
|
|
|
|
TRINCADO ALVAREZ, Luis M.
|
1993
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|
URETA GUZMAN, Mª Pilar
|
2002
|
Pontevedra
|
Territorial
|
|
|
|
VARELA BALUJA, Ana Mª
|
1994
|
Santiago
|
Territorial
|
|
|
|
VARELA BALUJA, Marta
|
1994
|
Santiago
|
Territorial RFEA
|
Marcha
|
Autonómico
|
|
VARELA FERNANDEZ, Daniel
|
2000
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
VAZQUEZ DIAZ, José Angel
|
2000
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
VAZQUEZ MARTINEZ, Francisco
|
2004
|
Pontevedra
|
Territorial
|
Medición indirecta
|
|
|
VEIGA ARROJO, Javier
|
2008
|
Lugo
|
Territorial
|
|
|
|
VEIRA FERNANDEZ, Berta
|
1989
|
A Coruña
|
Nacional
|
|
|
|
VELEIRO RODRGUEZ, Marta
|
1988
|
Santiaog
|
Juez Arbitro
|
|
|
|
VENTIN RIVAS, Xulio
|
1997
|
Pontevedra
|
Nacional
|
|
|
|
VILARIÑO ORTEGA, Aurelio
|
1998
|
Ferrol
|
Territorial
|
|
|
|
VILLASANCHEZ SOUTO, Alvaro
|
2008
|
Valdeorras
|
Territorial
|
|
|
|